O nás

O nás

IMG_4754 Společnost AgroBek dodává na váš stůl poctivou zeleninu a ovoce již po tři generace. Na počátku stál děda současného majitele, který byl koňským handlířem a provozoval povoznictví v Poděbradech. Od té doby prodávala rodina vypěstovanou zeleninu a ovoce po sousedech a také na trzích okolních měst a obcí.

V devadesátých letech získala v restituci rodina Beků dříve zestátněné polnosti a začala se pěstování znovu věnovat ve větší míře. Roku 1996 pak pověsil otec současného majitele na hřebík povolání řidiče a začal se firmě věnovat naplno. V roce 2004 přichází do rodinné firmy syn a současný majitel společnosti, Václav Bek. Mezi zákazníky firmy se začínají objevovat kamenné obchody, restaurace a školní jídelny, které však požadují dodávku kompletního sortimentu ovoce a zeleniny. Ještě téhož roku je založen velkoobchod.

AgroBek dnesIMG_4767

Dnes je společnost AgroBek významných dodavatelem prodejen s ovocem a zeleninou, gastro provozů, restaurací, výroben lahůdek a školních jídelen. Část sortimentu pěstuje na vlastních polnostech v Polabí a další pak nakupuje především od drobných pěstitelů v Čechách i zahraničí, přičemž hlavní důraz je kladen na vysokou kvalitu všech produktů.

 

 

 

logo nové

AgroBek © –2023